3. Eagles Cup

Írta: - Dátum: 2012-10-23 10:25:16
Színvonalas versenyen vehettünk részt idén is a III. Sasok kupán. Kis csapattal indultunk, de a 3 versenyző összesen 12 éremmel gazdagodott! Szász Péter mester kérésére ifi és felnőtt korosztályban is hozzá járultunk a testvér klubunk (Spirit) csapat sikereihez

sajnos nem jutott be a négy közé.

Majd a következő verseny még jobb lesz! ;)

~erőtörés 3.hely.

Pataki Krisztián mester aranyérmet szerzett formagyakorlatban és tradicionális küzdelemben, Szász Péterrel. Bronzérmet nyert csapatküzdelemben és ~speciál törésben pedig ezüstöt.

Óriási verseny volt. Köszönjük azoknak, akik szurkoltak nekünk!

Tovább...

Fantasztikus siker

Írta: - Dátum: 2012-10-17 12:23:57

Fantasztikus sikert értek el a Tigrisek Brightonban

Október 4-7. között rendezték meg Angliában, Brightonban az ITF Taekwon-do világkupát  A 4 napos eseményen 45 ország, 1579 versenyzője mérte össze tudását. A verseny rendezője Philip Lear, a megnyitó ünnepségen elmondta, hogy az indulók száma a brightoni világkupán volt a legnagyobb, a valaha megrendezett Taekwon-do versenyek közül.

A különböző versenyszámok egyszerre 10 küzdőtéren folytak, melyekről folyamatos közvetítést lehetett látni az interneten, és az angol sportcsatornákon.

A 11 fős Magyar válogatott tagjaként, Pataki Krisztián Mester Egyesületünk kiváló sportolója 3 arany és két bronzérmet szerzett.

-68kg-os küzdelemben, formagyakorlatban, és tradicionális küzdelemben állhatott a dobogó legmagasabb
fokára.

Speciál technikai törésben szerezett bronzérmet, és a csapatküzdelmekben is oda tette magát, mellyel hozzájárult a Magyar csapat sikeréhez. Itt általában 5+1 fő alkot egy csapatot, de a magyarok csak 4 fővel neveztek, ráadásul a kiutazás előtt az egyik versenyzőnek achilles szakadása volt, így csak 3 fővel (Kandikó Zoltán, Pataki Krisztián, Szász Péter) versenyzett. Ez azt jelentette, hogy minden csapattagnak nyernie kellett a küzdelmeket, hogy továbbjussanak. Ez még így is sikerült, a bronzéremig jutottak, de Kandikó Zoltán sérülése miatt nem tudtak tovább versenyezni, 3. lett a férfi küzdő csapatunk.

Hihetetlen siker ez, mert Magyar sportoló még soha sem ért el ekkora eredményt.

A verseny végén derült ki, hogy a legeredményesebb férfi különdíját is Pataki Krisztián mester kapta.

Pataki mester mégis arra a legbüszkébb, hogy ifjúsági korcsoportban induló tanítványa Nagy Adrián, tradicionális küzdelemben kimagasló teljesítménnyel szerzett bronzérmet a Világkupán. Az idei EB bronz után továbbra is jó formában versenyeztek a Tigrisek.

Egyesületünk nevében, külön szeretnénk köszönetet mondani Vida Bélának, a Kondor Béla Általános Iskola igazgatójának, a Toti Sport-nak, és a helyi Önkormányzatnak, hogy segítették az eredményes felkészülésünket.

Tovább...

Edzés

Írta: - Dátum: 2012-08-29 21:00:21

Itt van az ősz, itt van újra, S szép, mint mindig, énnekem.
                                 Tudja isten, hogy mi okból szeretem? De szeretem.

Indulnak az edzések, és érkeznek a kezdők is.

Az első edzések álltalában szeptember 3.-tól indulnak minden helyszínen.

Mit kell hozni az edzésre?

Egy melegítő nadrágot, fehér pólót, jókedvet, vidámságot, és egy kis kitartást.
                                         Az első edzés mindenkinek ingyenes,
                                  akkor is ha év közben csatlakoztok a csapathoz.

Gyertek bátran nem eszünk meg senkit sem .

smile

Tovább...

Bemutató zene

Írta: Bsyrex - Dátum: 2012-08-08 21:28:57

Bemutató zene!

Az alábbi linkre kattintva tudjátok meghallgatni a Bemutató zenét.
A letöltéshez kattints ide.
(a kicsomagoláshoz winrar program szükséges amit itt lehet elérni)

Tovább...

Újabb EB érmek a Tigriseknél!

Írta: - Dátum: 2012-05-10 15:54:44

Miközben mindenki arról beszél, hogy kik jutottak, vagy nem jutottak ki az Olimpiára, kerületünk egyik Sportegyesülete sikert sikerre halmoz. A Budapesti Tigrisek két fővel képviselte hazánkat az idei Taekwon-do Európa Bajnokságon Mariborban, Szlovákiában.

Pataki Krisztián mester Tradicionális küzdelemben, ill. formagyakorlatban szerzett bronzérmet, míg Nagy Adrián ifjúsági csapat erőtörésben állhatott a dobogó 3. fokára.